صنایع دستی آندیانا
خانه / بستنی خوری مسی منحصر به فرد / فروشنده بستنی خوری مسی منحصر به فرد
بستنی خوری مسی

فروشنده بستنی خوری مسی منحصر به فرد

فروشنده ی بستنی خوری مسی بسیار منحصر به فرد در دو طرح پایه دار و بی پایه ارائه داده است. اگر شما طرف دار هنر های سنتی هستید و به سلامت بدن خود اهمیت دهید از آن استفاده کنید.
بستنی خوری مسی پایه ی کوتاه مدل چکشی برای بستنی، ژله و قابل کاربرد برای شکلات خوری و قندان است و برای پذیرایی از مهما نان خیلی جذاب است.
بستنی خوری پایه دار علاوه بر این که می تواند بین وسایل تزیینی منزل تان یا روی میز قرار بگیرد.

بستنی خوری مسی را می توان برای آجیل خوری و یا برای تزیین سفره ی هفت سین عیدتان به صورت سنتی استفاده کنید با این تزیین حتما توجه همه ی مهما نان به سفره ی هفت سین شما جلب می شود.

بستنی خوری مسی

بستنی خوری مسی با ظاهر جذاب و منحصر به فرد ، می‌ تواند به ظاهر پذیرایی ‌مان حال‌ و هوا ی سنتی بدهد. این بستنی خوری از مس ساخته شده است و در دید اول، منجر به کنجکا وی می‌ شود. جزییات در تولید این بستنی خوری به طور کامل رعایت شده است؛ قسمت داخلی بستنی خوری مثل قسمت خارجی آن مسی‌ رنگ نیست و داخل آن قلع‌ اندود است. این بستنی خوری مسی برای دوست داران هنرهای سنتی مناسب است.

بستنی خوری مسی

تاریخچه ی ظرف های مسی :

از قدیم الایام، تولید کنندگان بسیاری به تولید انواع ظرف های مسی چکشی ،قلم خورده و مدل دار می ‌پردازند، که کلید این تولید ها با وسیله ی ابزار های ساده انجام گرفته است، تولید ظروف مسی به بیش از هزاران سال قبل و به دوره ساسا نیان بر می‌ گردد.

خاصیت های ضد میکروبی مس و آلیاژهای آن مثل برنج ، به طور قابل توجهی وجود باکتری های رشته ای را پایین می آورد. این فلز با جلوگیری از تولید مثل و تخریب DNA باکتری ها، آن ها را از بین می برد.

بستنی خوری مسی

در ضمن هیچ کدام کارخانه ی داروسازی نمی ‌تواند از یون یک عنصر برایتان قرص درست کند و قرصی که به عنوان قرص آهن فروخته می شود دارای مولکول آهن هست که برای بدن کاربردی ندارد.

اما بهتر است اطلاع داشته باشید که غذا هنگام پخت در داخل ظرف های مسی، از یون آزاد شده ی این ظرف استفاده می کند و در بدن شما فوق‌ العاده احساس نشاط ایجاد می‌‌ کند و منجر به طول عمر و سلامتی می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام