اگر بلوز خنثی است، از طرف دیگر، یک تونیک زنانه جدید شهری ممکن است به مذاق همه خوش نیاید! در واقع، در یک موسسه، مشتریان همه متفاوت هستند: سن، سبک .

بنابراین، راضی کردن همه دشوار است. برخی از دیدن شما در شلوار جین قدردانی خواهند کرد، زمانی که دیگران متوجه می شوند که شما نادیده گرفته شده اید. برخی لباس کوچک شما را دوست دارند در حالی که برخی دیگر آن را مبتذل یا قدیمی می دانند.

بلوز یک سازش هوشیار، خنثی و شیک است. این به شما اجازه می دهد تا ظاهری برای هر جایی داشته باشید. اگر تیم شامل چند نفر باشد، پوشیدن لباس یکسان برای همه آرایشگران حس هماهنگی ایجاد می کند.

همچنین به مشتریانی که وارد می‌شوند اجازه می‌دهد فوراً حرفه‌ای‌ها را شناسایی کنند. لباس نیز عنصری از فضای موسسه است. به خصوص که در حال حاضر انتخاب گسترده ای از لباس های حرفه ای وجود دارد که به آرایشگر اجازه می دهد تا با تصویر فروشگاه مطابقت داشته باشد.

تونیک

دیگر خبری از کت سفید نیست، به سبک بیمارستانی. امروزه لباس های بسیار زنانه و مد روز وجود دارد که آرایشگر از پوشیدن آنها لذت می برد! و اگر واقعاً به بلوز حساسیت دارید، همچنان پیش بند رنگی وجود دارد که به راحتی با یک تی شرت هماهنگ و شلوار لی سیاه یا سفید پوشیده می شود.

در نهایت، لباس مجلسی باید یک ابزار کار عملی باشد. حتی یک پیش نیاز است! اول از همه، باید سهولت حرکت را ارائه دهد، خیلی سفت نباشد، بتواند به سرعت پوشیده و بلند شود.

از این نظر، بلوزهای دو تکه که روی سینه با کراوات برای بستن در پشت ضربدری می شوند، عالی هستند. آنها کاملاً به میلی متر می آیند. زیبایی شناسی یک تجارت دستی است.

آرایشگر باید احساس راحتی در کار کند، هر سرویسی که باشد. در نهایت، یک جزئیات کوچک که در استفاده مهم است: بلوز باید مجهز به یک جیب بزرگ باشد. بنابراین آرایشگر موچین، کلید صندوق صندوق یا خودکاری را برای نوشتن نسخه زیبایی در دسترس خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *