صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف پذیرایی مسی / ظروف مسی پذیرایی / ظروف مسی پذیرایی | فروش شیک ترین ظروف مسی پذیرایی
فروش ظروف مسی پذیرایی

ظروف مسی پذیرایی | فروش شیک ترین ظروف مسی پذیرایی

فروش شیک ترین ظروف مسی پذیرایی که می تواند فضای نوساتالژیک را ایجاد کند . ظروف مسی از خاطره انگیز ترین ظروف مسی مورد استفاده ایرانیان بوده است . و با گذشت زمان و شناخت فواید وخواص استفاده از ظروف مسی نیز بالا رفته است و بالطبع تنوع ظروف مسی نیز افزایش یافته است. و از مصارف آشپزخانه و پخت و پز به سمت مصارف دکوری و پذیرایی گسترش یافته . استفاده از ظروف مسی پذیرایی می تواند زینت دهنده محافل ما باشد و صحنه ی زیبا و سنتی از پذیرایی کردن از مهمان ها را جلوه گر کند . فروش شیک ترین ظروف مسی پذیرایی از محبوبیت زیادی بین مشتریان برخوردار است .

خرید انواع ظروف پذیرایی مسی   

خرید انواع ظروف مسی پذیرایی می تواند انتخاب ایده ال از ظروف پذیرایی باشد . سرویس پذیرایی مسی را می توان در کنار سفره های غذا و سفره هفت سین و در اعیاد و محافل برای پذیرایی از مهمان ها و عزیزانمان داشته باشیم . و حس خوبی را به دیگران تقدیم کنیم . سرویس پذیرایی مسی از جمله شیک ترین و جدیدترین ظروف مسی می باشد که شما با خرید انواع ظروف پذیرایی مسی ، می توانید تجربه نمایید .    

قیمت و خرید دیس برنج خوری مسی

با خرید دیس برنج خوری مسی می توانید از فواید این ظروف مسی پذیرایی استفاده نمایید . انتخاب خوبی برای پذیرایی کردن از مهمان های چه محافل خانوادگی و همچنین در رستوران ها و سفره خانه های سنتی از دیس برنج خوری برای پذیرایی استفاده کنند . خاطره ی به یاد ماندنی را برای مهمان ها خود رقم بزنند . جلوه زیبایی از پذیرایی را رقم بزنند . قیمت و خرید دیس برنج خوری مسی به ضخامت مسی به کار رفته در آن و سایز و شکل ظاهری که به صورت ساده یا قلم زنی شده باشد متفاوت می باشد .

لیست قیمت دیس غذاخوری 

لیست قیمت دیس غذاخوری  متفاوت بوده است و دیس غذا خوری به صورت ساده و قلم زنی شده و پایه دار در بازار عرضه می شود . و با توجه به اندازه این ظروف مسی پذیرایی نیز لیست قیمت دیس غذاخوری متفاوت است که شامل دیس غذاخوری به اندازه های مختلف شامل موارد ذیل می باشد :

  • دیس غذاخوری به طول ۲۵ سانتی متر
  • دیس غذاخوری به طول ۲۷ سانتی متر
  • دیس غذاخوری به طول ۳۲ سانتی متر

دیس مسی رستوران با روکش قلع 

دیس مسی رستوران با روکش قلع مخصوص رستوران ها و سفره خانه های سنتی تعبیه شده است و به دلیل روکش قلع به کار رفته دارای طول عمر بالاتری دارد . رستوران داران عزیز جهت خلاقیت دررستورانشان می توانند، از زیبایی این دیس مسی استفاده کنند. و جلوه فوق العاده ای به پذیرایی از مهمان ها بدهند . رستوران دیس مسی می تواند باعث ایجاد فضایی گرم و دلپذیری شود .

دیس بیضی برنج خوری مسی ( دیس برنج مسی)

یکی دیگر از ظروف پذیرایی مسی که می توان در سفره ها به کار برد دیس بیضی برنج خوری مسی می باشد که از نظر ظاهری زیباتر می باشد . و به صورت ساده و پایه دار طراحی و تولید شده است . بر روی آن چکش کاری و قلم زنی شده است و زیبایی آن را دوچندان کرده است . دیس برنج مسی می  توان در مصارف خانگی و رستوران ها و سفره خانه های سنتی و … به کار برده شود و زینت بخش سفره ها ایرانی باشد . دیس بیضی برنج خوری مسی نیز در طول های مختلف به بازار عرضه شده است که با توجه به ضرورت می توانید به انتخاب بپردازید .

مرغ خوری مسی چکشی پایه دار

مرغ خوری مسی چکشی پایه دار ، یک از شیک ترین ظروف مسی پذیرایی محسوب می شود . مرغ خوری مسی به دلیل درب دار بودن این ظروف باعث می شود که هنگام سرو غذا ،  خورشت ما گرم بماند . و لایه داخلی مرغ خوری مسی قلع اندود شده می باشد . از مرغ خوری مسی چکشی پایه داردر کنار جنبه مصرفی ، جنبه تزئینی نیز دارد . مرغ خوری مسی در سه سایز کوچک و متوسط و بزرگ به بازار عرضه شده است .  

خرید ظروف مسی خاص و شیک 

خرید ظروف مسی خاص و شیک ، می تواند یک خرید ایده ال از طرف شما خریدار عزیز باشد . ظروف مسی پذیرایی به دلیل براقیت و سرخ بودن این ظروف چشم هر بیننده را به خود جذب می کند . و ظروف مسی به دلیل اینکه از گذشته از این ظروف استفاده می کردند پس جلوه ای از سنت ها و آداب و رسوم گذشتگان را تجلی می کند . برای تحول دادن به زندگی و دکوراسیون مدرن امروز می توانید با تزئین ظروف مسی و گنجاندن این ظروف به عنوان دکوری در دکوراسیون منازل تحول زیبایی را ایجاد نمایید . که شامل تزئینی ظروف مسی ذیل می باشد :

  • شمعدان
  • تابلوهای نفیس مسی
  • گلدان ها با نقوش خاص
  • انواع سرویس پذیرایی
  • قندان با مدل های مختلف
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام