صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی فیروزه کاری / خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان | خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان با متنوع ترین و به روزترین طرح ها
خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان با متنوع ترین و به روزترین طرح ها
خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان با متنوع ترین و به روزترین طرح ها

خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان | خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان با متنوع ترین و به روزترین طرح ها

خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان که از مثال زدنی ترین ظروف در کل کشور می باشد . ظروف فیروزه کوبی اصفهان از به نام ترین نمونه های صنایع دستی می باشد که طرفداران و متقاضیان زیادی دارد . خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان با متنوع ترین و به روزترین طرح ها در خدمت شما عمده فروشان عزیز در کل کشور می باشد . جنس ظروف فیروزه کوبی از فلز مس می باشد که دارای ضخامت قابل قبول مس در محصولات می باشد . و سنگ فیروزه به کار رفته در این ظروف نیز از بهترین معدن یعنی سنگ فیروزه نیشابور به دست می آید . کیفیت ظروف مسی فیروزه کوبی به تمیزی و دقتی که در چیدمان سنگ های فیروزه به کار می رود و کمترین فاصله بین قطعات سنگ ، به پرداخت کاری و جلای محصول بستگی دارد .

قیمت ظروف مسی اصفهان

پیشنهاد ما به شما خرید مس اصفهان و خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان می باشد . مهد این هنر را باید شهر اصفهان دانست . و در تولید محصولات خود از مرغوب ترین مس با ضخامت مناسب استفاده نموده اند . قیمت ظروف مسی اصفهان تحت تأثیر عوامل مختلفی می باشد که در این جا به چند مورد آن اشاره می کنیم :

  • به مس به کار رفته در محصول بستگی دارد
  • به سنگ فیروزه به کار رفته
  • به دقت و ظرافت در چیدمان سنگ ها  که فاصله بین قطعات را به حداقل برسانند .
  • به پرداخت کاری وجلا دادن محصول بستگی دارد .

نحوه تولید فیروزه کوبی آشنایی با ابزار و خرید آن

خرید فیروزه کوبی ظروف مسی اصفهان از جمله مشاغل خانگی نیز محسوب می شود . یکی از مشاغل پردرآمد خانگی می توان به  فیروزه کوبی در منزل اشاره نمود که می تواند ، درآمدزا باشد و از این طریق باعث ترویج هر چه بهتر این هنر شوید . شما می توانید با نحوه تولید فیروزه کوبی و  آشنایی با ابزار و خرید آن ، به تولید ظروف مسی فیروزه کوبی بپردازید و راه هایی زیادی برای فراگیری این هنر وجود دارد . شما می توانید تولید این هنر زیبا را درمنزل خود نیز تجربه نمایید . در قدم اول شما باید ظروف خام فلزی را تهیه نمایید و در مرحله ی بعد سلیقه را چاشنی کار خود کنید و با صبر و حوصله به چیدمان قطعه های سنگ در کنار هم بکنید . ابزارهایی که در منزل برای هنر فیروزه کوبی لازم داریم ، شامل :

  • چکش ، چراغ بنزینی ، چراغ گاز ، گاز انبر ، انبر دست ، دریل ، پنس ، قالب ، سوهان ، خط کش ها ، منقاش و چسب فیروزه کوبی می باشد

سرویس سماور فیروزه کوبی – صنایع دستی اصفهان

اگر می خواهید تحول عظیمی در دکوراسیون منزل خود ایجاد نمایید . پیشنهاد ما به شما خرید سرویس سماور فیروزه کوبی – صنایع دستی اصفهان می باشد . این سماور در کنار سرویس چای خوری به زیبایی تمام فیروزه کوبی شده است ، از نفیس ترین و باارزش ترین محصولات فیروزه کوبی می باشند . تاثیر که این ظروف بر دکوراسیون بر منزل و روحیه شما دارد انکار ناپذیر است و شما می توانید با استفاده از سماور فیروزه کوبی این زیبایی را به کمال برسانید و به جرات می توان گفت که یکی از شکیل ترین و لوکس ترین محصول فیروزه کوبی سماور فیروزه کوبی می باشد . سرویس سماور فیروزه کوبی شامل موارد ذیل می باشد :

  • سماور فیروزه کوبی شده 
  • سینی قلم زنی شده 
  • کاسه فیروزه کوبی
  • پارچ و قوری فیروزه کوبی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ظروف فیروزه دکوری

فروش اینترنتی ظروف فیروزه ای رنگ

فروشگاه اینترنتی ظروف فیروزه ای رنگ در نظر دارد ظروف فیروزه ای رنگ و ظروف …

کانال تلگرام