صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ملیله کاری مسی / ملیله کاری مسی |محصولات ملیله کاری مسی با بهترین کیفیت

ملیله کاری مسی |محصولات ملیله کاری مسی با بهترین کیفیت

یکی از محصولات ملیله کاری که مورد استقبال قرار گرفته است ملیله کاری مسی و محصولات ملیله کاری مسی با بهترین کیفیت می باشد . که دارای ظاهری منحصربه فرد بوده است و از قیمت خیلی مناسبی نیز برخوردار می باشد . همان طور که گفته شد ملیله کاری را با فلزهای از جنس نقره ، طلا و مس تولید می نمایند . متاسفانه آثار ملیله نقره و طلا به دلیل استفاده مجدد و ذوب ظروف باقیمانده از دوره هخامنشیان ، به غیر تعداد معدودی از ظروف نقره ملیله که شامل : سر قلیان ، سینی و زیورآلات باقی نمانده است . در بین ظروف ملیله نقره ، طلا م و مس باید متذکر شده که مس از قیمت پایین تری برخوردار است . که این مس توسط هنرمندان با ذوق اصفهانی به صورت مفتول هایی در آمده  است و و با دقت و ظرافتی که هنرمندان در تولید محصولات ملیله به کار می گیرند ، به خلق آثار زیبا وچشم نواز تبدیل می شود . نگاره هایی که بر روی این ظروف به کار می رود سنتی و ریشه در فرهنگ اصیل ایرانی دارد .

قیمت انواع ظروف ملیله کاری

قیمت انواع ظروف ملیله کاری با توجه به نوآوری ها و به روز بودن در طراحی هایی که توسط هنرمندان باذوق ملیله کاری مسی انجام می شود ، مناسب و مقرون به صرفه می باشد . شما با خرید از محصولات ملیله می توانید نمایی زیبایی از صنایع دستی را در منزل خود تجربه نمایید . ملیله کاری از جمله صنایع دستی می باشد که به ثبت جهانی رسیده است و علاوه بر متقاضیان داخلی دارای طرفداران خارجی نیز می باشد . قیمت محصولات ملیله کاری ، که از تنوع بالایی نیز برخوردار می باشد ، را دنبال نمایید . و هنرمندان با ذوق کشورمان با تلفیق نبوغ و نوآوری در تولید محصولات ملیله توانسته اند به موفقیت های زیادی دست یابند . و تنوع در محصولات را بالا برده تا متقاضیان این ظروف در انتخاب بین انواع ظروف به مشکل بر نخورند و بتوانند انتخاب مورد رضایتی را داشته باشند .

ملیله کاری اصفهان

یکی دیگر از شاهکارهای صنایع دستی اصفهان ، ملیله کاری اصفهان می باشد . تعداد زیادی کارگاه ملیله کاری در اصفهان مشغول به کار می باشند . به جذب جوانان و هنرمندان علاقه مند به این هنر ظریف پرداخته اند . این هنر نیاز به خلاقیت و ذوق هنری دارد تا بتوان طرح هایی زیبا و چشم نواز را خلق کرد . ملیله کاری مسی یکی از برجسته ترین صنایع دستی اصفهان می باشد . ملیله کاری مسی اصفهان به حدی زیبا و ظریف می باشد که چشم هر بیننده را به خود جلب می نماید . و گردشگران خارجی و داخلی را به خود جلب و جذب نموده است . از جمله محصولاتی که در کارگاه ملیله کاری در اصفهان تولید می شود ، شامل :

  • آینه وشمعدان  
  • گلدان  
  • شکلات خوری
  • شیرینی خوری 
  • میوه خوری 
  • کشکول
  • سینی 
  • لیوان 
  • قندان
  • جا قاشقی

قیمت ظروف نقره دست دوم اصفهان

فروش ظروف نقره دست دوم اصفهان ، نیز در جایگاه خود قابل توجه است و علاقه مندان به ظروف قدیمی و نقره کم نیستند و برای دگرگون نمودن دکوراسیون داخلی خود از این ظروف لوکس و قدیمی استفاده می نمایند . وشما می توانید فضای نوستالژیکی را با این ظروف ملیله کاری مسی به وجود بیاورید . قیمت ظروف نقره دست دوم اصفهان نیز قابل توجه و دارای ارزش بالایی می باشد . سبک کاری که خریداری می شود و چیدمان این ظروف در منزل دو گزینه مهم در طراحی داخلی منزل محسوب می شود . شما می توانید با خریداری از ظروف ملیله کاری مسی با قیمت مناسب ، تحول عظیمی را در دکوراسیون منزل و پذیرایی از مهمان های خود ایجاد نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام