صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی آشپزخانه / لوازم آشپزخانه ظروف مسی | کاربردی ترین لوازم آشپزخانه ظروف مسی در کانال تلگرامی ظروف مسی
کاربردی ترین لوازم آشپزخانه ظروف مسی در کانال تلگرامی ظروف مسی

لوازم آشپزخانه ظروف مسی | کاربردی ترین لوازم آشپزخانه ظروف مسی در کانال تلگرامی ظروف مسی

کاربردی ترین لوازم آشپزخانه ظروف مسی در کانال تلگرامی ظروف مسی مشاهده نمایید . هنوز هم انتخاب آشپزهای حرفه ای ، استفاده از لوازم آشپزخانه ظروف مسی می باشد . به دلیل اینکه این ظروف رسانای خوب گرما می باشند . و باعث خوب جاافتادن غذا و بالطبع خوش مزه شدن غذا می شود . و ظروف مسی باعث آزاد شدن یون مس به داخل غذا می شود ، که برای سلامتی مفید می باشد . داخل این ظروف را قلع کاری می نمایند و باید در استفاده از ظروف مسی دقت نمود که باعث خراش یا آسیب به لایه داخلی ظروف نشود . تولید لوازم آشپزخانه ظروف مسی توسط هنرمندان زبردست مسگری انجام می شود . دقت و ظرافت کامل را در تولید این ظروف رعایت شده است . و این اطمینان را به شما می دهیم که این ظروف سنگینی ظروف مسی قدیمی را ندارد و لوازم آشپزخانه ظروف مسی امروزه سبک ودارای حمل و نقل آسان می باشد .

آشنایی با فلز مس و ظروف مسی

آشنایی با فلز مس و ظروف مسی کمک شایانی به انتخاب بهترین ظروف برای آشپزی و تزئینی می نماید . صنایع دستی ظروف مسی دارای تنوع بالا می باشد . شهرهای مختلف به عرضه انواع ظروف مسی می پردازند که شامل : ( زنجان ،  اصفهان ، مشهد ، کرمان و قم ) می باشد . لوازم آشپزخانه ظروف مسی دارای مزایای زیادی برای سلامتی می باشد . فواید مس برای سلامتی بر کسی پوشیده نیست و این ضرورت را حس می کنیم که برخی از این موارد را برای شما متذکر شویم . شامل :

 • رشد مناسب بدن
 • استفاده مؤثر از آهن
 • جلوگیری از پیری زودرس
 • درمان سریع زخم ها 

تشخیص ظروف مسی اصل و بدل بی کیفیت

یکی از نگرانی های که علاقه مندان به خرید ظروف مسی ، لوازم آشپزخانه ظروف مسی دارند . این است که ظروف مسی انتخاب شده آیا از کیفیت خوبی برخوردار است ؟ و آیا به مدت طولانی می توان از این ظروف استفاده نمود ؟ این سوالات و سوالهای بسیار دیگری که در هنگام خرید ظروف مسی می تواند برای شما پیش می آید . در جهت پاسخ به این نگرانی ، ما راه های تشخیص ظروف مسی اصل و بدل بی کیفیت را به شما می شناسیم . تشخیص ظروف مسی اصل و بدل به شرح ذیل می باشد :

 1. در مرحله اول از افرادی که دارای تخصص و مهارت کافی می باشند مشورت نمایید .
 2. از روی ظاهر ، ظروف مسی اصل دارای رنگ سرخ براق و شفاف می باشد ، این نشان دهنده خلوص مس به کار رفته در آن می باشد .
 3. ظروف مسی اصل از ضخامت قابل قبول مس در تولید آن به کار رفته است .
 4. تمام مراحل تولید ظروف مسی اصل با دست انجام می شود .
 5. جای جوش برنجی بر روی ظروف به وضوح دیده می شود .
 6. از تقارنی که ظروف مسی تقلبی برخوردار می باشد ، در ظروف مسی اصل وجود ندارد .

۴۱ مدل ماهیتابه شیک و با قیمت مناسب

ماهیتابه یکی از لوازم آشپزخانه ظروف مسی محسوب می شود که نقش مهمی در آشپزخانه ایفا می نماید . و انتظاری که خانم خانه از یک ماهیتابه دارند نچسب بودن و شست و شو آسان می باشد که ظروف مسی می تواند این انتظار شما را برآورده نماید . تنوع در این ظروف بالای می باشد که شما می توانید در این کانال تلگرامی ۴۱ مدل ماهیتابه شیک و با قیمت مناسب را مشاهده نمایید . یک خرید اینترنتی ماهیتابه مسی را داشته باشید . و از مزایای خرید اینترنتی نیز بهره مند شوید . از فواید استفاده از ماهیتابه مسی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • ماهیتابه مسی به دلیل رسانای بالای گرما باعث می شود که انرژی کمتر مصرف شود .
 • به دلیل اینکه گرما به طور یکنواخت در ظرف پخش می شود باعث لعاب دارد شدن غذا می شود .
 • سرخ کردن مواد غذایی داخل این ماهیتابه باعث می شود که غذای ما ترد و خوشمزه شود .

مشخصات ، قیمت و خرید کتری مسی زنجان سایز کوچک

کتری مسی از جمله ظروفی است که در قدیم و توسط قدیمی ترها استفاده می شده . و به مرور زمان به خواص آن برای سلامتی پی برده شده است . از فواید جوشیدن آب در کتری مسی ، که باعث می شود که تمام میکروگانسیم های آب از بین برود و یک نوشیدنی گوارا را تجربه نمایید . انسان برای تامین انرژی نیاز به یون مس دارد و شما با استفاده از یکی از محصولات مسی این یون را تامین نمایید . مشخصات ، قیمت و خرید کتری مسی زنجان سایز کوچک که دارای طرفدارن زیادی می باشد . از این کتری در منزل ، محل کار و برای مسافرت ها استفاده نمود . با افتخار فروش کتری مسی را آغاز نموده ایم ، تا از این ظروف و فواید این ظروف برای سلامتی بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ست کامل قابلمه مسی خرید

ست کامل قابلمه مسی خرید ، که برای راحتی استفاده از قابلمه های مسی طراحی …

کانال تلگرام