صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی اصفهان / فروش آنلاین ظروف مسی اصفهان / ظروف مسی اصفهان| فروش آنلاین ظروف مسی اصفهان
فروش آنلاین ظروف مسی اصفهان

ظروف مسی اصفهان| فروش آنلاین ظروف مسی اصفهان

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به نگهداری ظروف مسی در منزل خود علاقه مندید . پیشنهاد می شود که به فروش آنلاین ظروف مسی اصفهان سر بزنید . و شما می توانید انواع ظروف مسی که برای تزئین و کادویی و کاربردی را در این فروش آنلاین ببینید . و اگر به دنبال زیباترین ظروف مسی و با کیفیت ترین آن ها هستید . ظروف مسی اصفهان تمام این گزینه های را دارد .طراحی ظروف مسی اصفهان خلاقانه وزیبا می باشد . به دلیل تزئینات دیگری که بر روی این ظروف انجام می شود . و جلوه قشنگی به این ظروف میدهد که شامل :

 • میناکاری
 • قلم زنی
 • حکاکی
 • فیروزه کوبی

تسهیلات را نیز برای مشتریان خود قائل شدیم بدون طی کردن مسیرهای طولانی و رسیدن به بازارهای اصفهان . به فروش ظروف مسی آنلاین مبادرت نموده ایم .

    کانال ظروف مسی اصفهان                                                

کانال ظروف مسی اصفهان با این هدف راه اندازی شده است . که بتواند رضایت اکثر شما دوستدارن به ظروف مسی اصفهان را پاسخ گو باشد . تا بتوانید از مزایای خرید اینترنتی نیز بهره مند شوید . و بهترین ظروف مسی اصفهان را با بهترین کیفیت داشته باشید . از مزایای خرید از کانال تلگرامی ظروف مسی اصفهان به موارد ذیل می توان اشاره نمود :

 1. مشتریان عزیز ظروف مسی درهر زمان و مکانی که باشند . با دسترسی به آدرس کانال ظروف مسی اصفهان می توانند محصول خود را انتخاب کنند. و اقدام به خرید آن بکنند.
 2. قدرت خرید مشتریان بالا بوده است . ودر انتخاب بین ظروف آزادتر بوده اند .
 3. از دورترین شهرها نیز می تواند مبادرت به خرید کنید. و خود را محدود به بازارهای کوچک نکنید.
 4. خریداران بدون صرف وقت زیاد، هزینه رفت وآمد می تواند محصولات مختلف را مقایسه کنند .
 5. با توجه به اینکه هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای کانال تلگرامی ظروف مسی اصفهان وجود ندارد . می توانند بدون دغدغه به ثبت سفارش بپردازند و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند .

سرویس ظروف مسی

بهترین سرویس ظروف مسی را می توان از ما بخواهید . که توسط هنرمندان باذوق کشورمان طراحی و تولید شده است . دارای طراحی خلاقانه می باشد . و سرویس قابلمه  مسی آگرین نمونه بارز این طراحی می باشد . که قابلمه مسی از بهترین جنس مس در تولید آن به کار رفته است . قسمت خارجی سرویس ظروف مسی چکش کاری شده است . که این نشان از اصالت این سرویس قابلمه می باشد . قلع کاری داخلی آن از کیفیت خوبی برخوردار است . و دارای دو دسته در دو طرف قابلمه های تعبیه شده است ، که به زیبایی این سرویس افزوده است . قیمت سرویس قابلمه مس آگرین طوری تعیین شده است . که شما دوستدار ظروف مسی بتوانید این سرویس را در آشپزخانه خود داشته باشید .

فروش ظروف مسی زنجان آنتی اکسید شده

فروش ظروف مسی زنجان آنتی اکسید شده ، این قابلیت را دارد که نیاز به سفید کاری دوباره نداشته است و به صورت دائمی می توان از ظروف مسی استفاده نمود . و مس خاصیت باکتری کشی قوی پیدا می کند . و نگهداری آب در داخل ظروف مسی بسیار مفید می باشد . و این سوال ممکن است برای شما دوستدار صنایع دستی بالاخص ظروف مسی پیش بیایید که مس زنجان بهتره یا اصفهان ؟ باید به این نکته توجه کرد که قطب صنایع فلزی گرچه شهر زنجان می باشد . اما شهر اصفهان نیز از این کاروان عقب نمانده است و در طراحی و تولید ظروف مسی به موفقیت های زیادی دست یافته است . به دلیل طراحی خلاقانه ای که توسط هنرمندان و استادکاران خوب اصفهانی انجام شده ، باعث شده که ظروف مسی اصفهان خاص و زبانزد شود .

لیوان مسی و فواید آب خوردن برای زنان

مس از جمله مواد معدنی ضروری برای بدن می باشد . که کمبود مس باعث ضرر به بدن می شود . استفاده از لیوان مسی و فواید آب خوردن برای زنان می تواند برای شما جالب و خواندنی باشد . که چناچه آب را در ظروف مسی به مدت ۸ تا ۱۰ ساعت نگهداری کنیم لیوان مسی خاصیت میکروگانیسم قوی را بازی می کند و تمام میکروبهای داخل آب را از بین می برد . و خاصیت هایی که برای نوشیدن آب در لیوان مسی و فواید آب خوردن برای زنان می توان برشمرد ، شامل :

 • ضد التهاب
 • ضد سرطان
 • جلوگیری از پیری زودرس
 • بهبود دهنده گوارش

کارگاه ظروف مسی اصفهان

تولیدات ظروف مسی اصفهان هنوز رونق خود را دارد . و استقبال از این ظروف چه از طرف همشهریان اصفهانی و چه افرادی که به این شهر مسافرت می کنند ، زیاد بوده است . پتانسیل این شهر برای تولید ظروف مسی و فروش آن بالا بوده است . در این راستا کارگاه ظروف مسی اصفهان شروع به فعالیت نموده است . و شما می توانید ظروف مسی را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری نمایید . و قیمت تمام شده ظروف مسی به قیمت پایین تر بوده است . و در نتیجه شما می توانید تعداد بیشتری ظروف مسی مورد علاقه خود را خریداری نمایید .

قیمت زنده و لحظه ای فلزات پایه

قیمت زنده و لحظه ای فلزات پایه ، گزینه خیلی مهمی برای صنایع وابسته به تولیدات ظروف مسی باشد . و مسگران عزیز به اطلاعات قیمت مس نیاز دارند به دلیل اینکه بتوانند قیمت تمام شده ظروف مسی خود را تعیین کنند . از طرف دیگر ماده اولیه مسگری نیز ورقه های مس می باشد .که قیمت زنده و لحظه ای فلزات پایه می تواند کمک شایانی به این حرفه کند . یکی از گزینه های قیمت ظروف مسی را تعیین می کند قیمت جهانی مس می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام