صنایع دستی آندیانا
خانه / بازار ظروف مسی / خرید محصولات مسی در انواع و سایزهای مختلف / دیگ مسی بزرگ | فروش فوق العاده دیگ مسی بزرگ با قیمت مناسب
دیگ مسی بزرگ | فروش فوق العاده دیگ مسی بزرگ با قیمت مناسب

دیگ مسی بزرگ | فروش فوق العاده دیگ مسی بزرگ با قیمت مناسب

ما شاهد استفاده از دیگ مسی بزرگ در مراسم های مختلف هستیم و در مراسم های همچون عروسی ، عزاداری ها و مهمانی هایمان از این  ظروف استفاده می شود . فروش فوق العاده دیگ مسی بزرگ با قیمت مناسب را برای مساجد و رستوران داران عزیز و … در نظر گرفته ایم . علاوه بر این غذا پختن در دیگ مسی بزرگ باعث جاافتادن هر چه بهتر غذا و بالطبع خوش طعم شدن غذا می شود . و با توجه به قلع اندود کردن داخلی این ظروف این اطمینان را دارید که مس اضافه ای وارد غذای نخواهد شد . و این ظروف ضامن سلامتی و بهداشت شما خواهد بود .

آفتابه و لگن قدیمی

در زمان های قدیم نوکرهای برای مهمان ها آفتابه و لگن می آوردند تا با آن دست های خود را شست و شو دهند . و روی زانو می نشستند و لگن را زیر دست مهمان های می گرفتند و با آفتابه آب می ریختند که این یکی از رسوم تجملاتی در مهمانی ها محسوب می شد . استفاده از آفتابه و لگن در دوران صفویه رواج پیدا کرد . و با هنردست هنرمندان عمل قلم زنی و میناکاری بر روی این ظروف ایجاد شد . و از دوران قاجاریه نیز آفتابه و لگن های زیادی بر جا مانده است . در دوران پهلوی نیز به دلیل اینکه از قاشق و چنگال بر سر سفره استفاده می کردند . و نیازی به شست وشو دست ها نبود ، آفتابه و لگن ها نیز استفاده نشد . و این ظروف در منازل جنبه تزئینی پیدا کرد .  قیمت آفتابه مسی قدیمی در خور توجه می باشد . دیگ مسی بزرگ نیز یکی دیگر از ظروف مسی می باشد که در قدیم کاربردهای فراوان داشته است . و در مراسم های مختلف استفاده می شد .

ظروف آشپزخانه های صنعتی

در صنعت نیز ظروف مسی دارای کاربردهای مختلف می باشد و از دیگ های مسی بزرگ برای گلاب گیری استفاده های زیادی می شود . ظروف آشپزخانه های صنعتی نیز متنوع می باشد . قیمت دیگ بزرگ آشپزی نیز متغیر می باشد . دیگ بزرگ آشپزی که توسط هنرمندان و استادکاران مسگری طراحی و تولید می شود . و کاربردهای زیادی در مراسم های مختلف دارد . و با استفاده از این دیگ مسی بزرگ در کنار کاربردی بودن می توانید از فواید این ظروف نیز بهره مند شوید .

خرید و فروش ظروف مسی یزد بدون واسطه

دیگ مسی بزرگ یکی دیگر از محصولات خرید و فروش ظروف مسی یزد بدون واسطه می باشد . و نتیجه آن این می باشد که قیمت ظروف مسی در بازار یزد ارزان تر از بازارهای دیگر می باشد . و در ایران ظروف مسی یزد به دلیل بالا بودن کیفیت معروف می باشد . بیش از ۶۰۰ سال می باشد که شهر یزد این شهر تاریخی و زیبا در عرضه ی تولید ظروف مسی فعال می باشد . خرید و فروش ظروف مسی یزد بدون واسطه ، شامل ظروف مسی ذیل می باشد :

  • انواع قابلمه های مسی
  • انواع سرویس های پذیرایی
  • سماور مسی
  • ست چای خوری مسی
  • پارچ و لیوان مسی
  • انواع گلدان های مسی

تشت مسی کهنه با نقوش زیبا

تشت یا لگن به ظروف از جنس فلزی ، چوبی یا پلاستیکی می گفتند که بزرگ و پهن تر از ظروف مشابه خود بوده . و به عنوان لگن و تشت حمام یا لگن لباس برای شست و شو لباس به کار می رفته . حتی از این تشت مسی کهنه با نقوش زیبا برای مراسم تشت گذاری نیز استفاده می کردند . تشت گذاری از آیین عزاداری ترک زبانان ما در مراسم عزاداری محرم می باشد ، که به پیروی از جوانمردی امام حسین در مقابل سپاه حر انجام می شود . که سپاه و اسب های سپاه حر را سیراب می نماید . و به نماد آب فرات این تشت ها را پر از آب کرده و در مساجد و حسینیه ها می برند . برگزاری این آیین نشان از آماده شدن برای عزاداری محرم می باشد . قیمت تشت مسی نیز متغیر است و تحت تأثیر عوامل مختلف می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید محصولات مسی در انواع و سایزهای مختلف

خرید محصولات مسی | خرید محصولات مسی در انواع و سایزهای مختلف

صنایع دستی مسی در زنجان به دوره ساسانیان و هزار سال قبل بر می گردد …

کانال تلگرام