صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف خاتم کاری شده / قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده |لیست قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده به صورت عمده و بدون واسطه
لیست قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده به صورت عمده و بدون واسطه
لیست قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده به صورت عمده و بدون واسطه

قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده |لیست قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده به صورت عمده و بدون واسطه

لیست قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده به صورت عمده و بدون واسطه در نظر گرفته شده است تا این تسهیلات را برای شما عمده فروش محترم در سراسر کشور مهیا نماییم ، تا قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده را با قیمت مناسب تر و ارزان تر خریداری کنید . محصولات خاتم کاری شده هم دارای ارزش مادی و معنوی می باشد . از آن جا که خاتم کاری از جمله صنایع دستی محسوب می شود و نقش و نگارهایی که بر روی ظروف مسی نیز به کار می رود ، جلوه ای زیبا و بدیلی از فرهنگ و اصالت ما ایرانیان را تجلی می نماید . قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده مانند دیگر صنایع دستی به عوامل مختلفی بستگی دارد . و یکی محصول باارزش ، به ظرافت ، قرینه سازی و کمترین فاصله بین طرح ها و نقش هایی بستگی دارد . سایز و مواد به کار رفته در محصول نیز دیگر موردی می باشد که باید در تولید محصول به آن دقت شود .

آموزش خاتم کاری روی مس

کسانی که علاقه مند به فراگیری هنر خاتم کاری می باشند . می توانند در قدم اول به آموزش خاتم کاری روی مس پیش استادکاران ماهر اصفهانی بپردازند . با مواد و لوازم که مورد نیاز است تا یک محصول زیبا را خلق نمایند ، آشنا شوند . آموزش خاتم کاری روی مس را می توانید با مراجعه به کارگاه ها این هنر و شرکت در کلاس های آموزشی یاد بگیرند . راههای آموزش خاتم کاری به صورت های ذیل می باشد :

  • استفاده از سی دی های تصویری
  • استفاده از فضای مجازی

شیرینی خوری مس و خاتم کاری – صنایع دستی اصفهان

یکی از لوکس ترین و کاربردی ترین محصول خاتم کاری ، شیرینی خوری مس و خاتم کاری – صنایع دستی اصفهان می باشد . شیرینی خوری مس و خاتم که در اندازهای مختلف ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ و ۳۵ سانتی متری به بازار عرضه می شود . شما می توانید با توجه به نیاز و اندازه ویترین و مکانی که از این ظروف می توان استفاده نمایید ، به انتخاب بپردازید . قیمت ظروف مسی خاتم کاری بالاخص شیرینی خوری مس و خاتم نسبت به وقت و ظرافتی که در طراحی و تولید این محصول گرفته شده است ، مناسب می باشد . شما می توانید با شیرینی خوری مس و خاتم جلوه و رنگ تازه ای را به پذیرایی از مهمان هایتان بدهید . خاطره ماندگاری از پذیرایی مهمان ها برای آن های به یادگار بگذارید . 

گلدان ۲۶ سانتی متری مس وخاتم اعلا

اگر می خواهید با کمترین هزینه دکوراسیون منزل خود را دگرگون نمایید ، پیشنهاد این مجموعه به شما ، استفاده از گلدان ۲۶ سانتی متری مس و خاتم اعلا می باشد . این گلدان مس و خاتم دارای جلوه زیبا و بی بدیل می باشد . ترکیب رنگ مس و خاتم جذابیت خاص و منحصربه فردی را به این محصول بخشیده است . از مشخصات ظاهری که می توان برای این گلدان مس و خاتم برشمرد شامل :

  • هنر دست هنرمندان چیره دست اصفهان
  • بدنه این محصول از مرغوب ترین مس می باشد  
  • خاتم به کار رفته بر روی بدنه دارای ظرافت و دقت بالا بوده ، و قرینه بودن اشکال در این محصول به زیبایی تمام به کار رفته است .
  • به وسیله پلی استر پوشیده شده است تا در مقابل  رطوبت و آب محافظت شود .  
  • اثر جذاب و ماندگار برای هدیه دادن به عزیزانتان محسوب می شود .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام