صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی سیسمونی با جدیدترین طرح ها به صورت عمده / ظروف مسی سیسمونی | ظروف مسی سیسمونی با جدیدترین طرح ها به صورت عمده
ظروف مسی سیسمونی با جدیدترین طرح ها به صورت عمده

ظروف مسی سیسمونی | ظروف مسی سیسمونی با جدیدترین طرح ها به صورت عمده

ظروف مسی سیسمونی با جدیدترین طرح ها به صورت عمده ، که به کسانی که در حیطه فروش ظروف مسی سیسمونی مشغول به کار هستند در نظر گرفته شده . که ظروف مسی سیسمونی مورد انتخاب خود را از این طریق ( به صورت اینترنتی ) سفارش دهند . تا در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند . و با انتخاب ظروف مسی برای فرزندان عزیزانتان، سلامتی را به آن ها هدیه بدهید. ظروف مسی سیسمونی که توسط این فروشگاه اینترنتی به شما معرفی می شود . دارای تنوع بالا بوده است. و از کیفیت خوبی برخوردار می باشد . با طراحی به روز و زیبا به بازار عرضه شده است . شما می توانید علاوه بر داشتن ظروف زیبا و شیک از ظروف مسی و فواید آن برای سلامتی دلبندانتان استفاده نمایید .

ظروف مسی سیسمونی

ظروف مسی سیسمونی که با ظرافت خاصی ساخته می شود. و توسط هنرمندان با ذوق کشورمان طراحی و تولید شده است . به صورت چکش کاری شده و قلمزنی شده به بازار عرضه شده است . تا نیاز شما را برطرف نماید تنوع در این ظروف بالا بوده است . ظروف مسی سیسمونی شامل موارد ذیل می باشد :

  • ست قابلمه های بچه گانه در سایزهای مناسب و متنوع
  • بشقاب
  • قاشق و چنگال

خواص مس

خواص مس

در کشورهای دیگر آزمایشات فراوانی بر روی مس انجام شده است . به این نتیجه رسیده اند که میکروگانیسم های مقاوم به آنتی بیوتیک روی سطح مس کشته می شوند . و در سال ۲۰۰۸ توسط (آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا) به ثبت رسیده است . که سطح فلز به عنوان اولین ماده جامد است ، که ظروف مسی سیسمونی از این قاعده مستثنی نبوده است که دارای قابلیت ذیل می باشد :

  1. ضد میکروبی
  2. قارچ کش
  3. باکتری کش
  4. نابود کننده

شما می توانید با داشتن ظروف مسی سیسمونی و پخت غذا در جهت رشد هر چه بهتر فرزند دلبندتان و سلامتی آن بهره ببرید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام