صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی فیروزه کوب / ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی|زیباترین ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی
زیباترین ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی

ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی|زیباترین ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی

ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی ، یکی از بهترین ظروف مسی می باشد . که این مجموعه در شهر اصفهان ، فعالیت می کند . و هنرمندان زیادی را به این هنر اصیل جذب نموده است . زیباترین ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی دارای شکل ظاهری منحصربه فرد بوده است . و ازمحبوبیت بالایی در بین متقاضیان ظروف مسی فیروزه کوبی واقع شده است . که این ظروف فیروزه کوبی را نسبت به دیگر ظروف مسی متمایز کرده است . فیروزه به کار رفته در تولید محصولات از بهترین فیروزه کشور ، فیروزه نیشابور می باشد .

فروش سنگاب فیروزه

سنگاب فیروزه ای که با طراحی به روز توانسته است که افراد زیادی از دوستداران صنایع دستی را به خرید از سنگاب فیروزه ای جلب نماید . و مس به کار رفته در سنگاب فیروزه ای دارای کیفیت قابل قبولی می باشد . به دلیل کاربردی و دکوری بودن ، از استقبال بالایی در برابر دیگر محصولات فیروزه ای قرار گرفته است . قیمت سنگاب فیروزه ای با توجه به وقت که برای تولید این ظروف مسی صرف شده است . از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد . و ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی به فروش سنگاب فیروزه پرداخته است . و هنرمندی هنرمندان این مجموعه را می توان به وضوح بر روی سنگاب فیروزه ای دید .

قیمت بشقاب مینا کاری اصفهان

قیمت بشقاب مینا کاری اصفهان ، که با توجه به کیفیت کار که بر روی آن انجام شده است ، متغیر می باشد . چندین عامل باعث می شود که قیمت بشقاب مینیاتوری را تعیین کند ، که شامل موارد ذیل می باشد :

 1. تمام ظروف میناکاری از جنس مس می باشد . بالطبع هر چه مس به کار رفته در تولید بشقاب مینیاتوری با کیفیت تر باشد از ارزش قیمت بالاتری برخوردار است .
 2. رنگ و نقش به کار رفته در ظروف می باشد که هر چه براقیت و شفافیت کار بالاتر باشد بالطبع جلوه کار بالاتر بوده است . و محصول ما ارزشمند می باشد .
 3. مهارت نقاش تعیین کننده قیمت بشقاب میناکاری اصفهان است . و هر چه نقوش دارای ظرافت و دقت بالا باشد . تنوع رنگ بالا در آن به کار ببرد . بالطبع قیمت بالاتر را می توان تعیین کرد . 

فروشگاه و پخش فیروزه کوبی اصفهان

فروشگاه و پخش فیروزه کوبی اصفهان ، برای رفاه حال شما دوستدارن فیروزه کوبی و صنایع دستی این امکان را فراهم نموده است . در کنار کار و پخش فیروزه کوبی به راه اندازی فروشگاه اینترنتی فیروزه کوبی نموده است . و در این فروشگاه اینترنتی انواع ظروف فیروزه کوبی ارائه شده است . و بدون صرف وقت زیاد و سر زدن به بازارهای مختلف ، برای انتخاب ظروف فیروزه کوب موردنظر خود به این سایت مراجعه نمایید . ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی یکی از این فروشگاه و پخش فیروزه کوبی اصفهان می باشد . این تسهیلات را برای عمده فروشان و صنایع مرتبط با ظروف مسی فیروزه کوبی در نظر گرفته است . که شامل :

 • ارسال رایگان به سراسر کشور می باشد .
 • از قیمت مناسب و ارزان تر نسبت به دیگر مراکز فروش فیروزه کوبی اصفهان ، قائل شده است .
 • تمامی محصولات دارای ضمانت می باشد .
 • دارای بسته بندی خاص و ویژه و داری طرح های مختلف می باشد .

سرویس شربت خوری فیروزه

یکی دیگر از محصولات گروه ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی ، سرویس شربت خوری فیروزه می باشد . این سرویس از زیبای ظاهری بالایی برخوردار است . و می توانید به عنوان دکوری در دکوراسیون منزل شما خودنمایی کند . باعث تحول در دکوراسیون منزل شما شود . سرویس شربت خوری فیروزه ، به صورت یک جام و شش لیوان پایه دار به بازار عرضه می شود که توسط قطعه های کوچک فیروزه آراسته شده است . تمام سنگ های فیروزه به کار رفته در این محصول بوسیله دست انجام شده است . و تکه های سنگ به کار رفته شربت خوری فیروزه کوبی از مرغوبترین سنگ ، سنگ نیشابور می باشد و تغییر رنگ نمی دهد .

قیمت آجیل خوری فیروزه کوب

یکی دیگر از ظروف پذیرایی که می تواند نمایی دیگری از مهمان های ما را به رخ بکشد استفاده از آجیل خوری فیروزه کوب شده می باشد . که چشم هر بیننده را به خود جلب می کند . و خاطره خوبی از مهمانی هایمان به جا می گذارد . ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی با طراحی جدید و به روز باعث شده است که باعث جذب بیشتر ظروف پذیرایی از جمله آجیل خوری فیروزه کوبی شده است . قیمت آجیل خوری فیروزه کوب نیز متغیر می باشد . و نسبت به سایز (کوچک ، بزرگ و متوسط ) متفاوت بوده است . به ظرافت و دقت که فیروزه های که بر روی آجیل خوری فیروزه کوب انجام شده است ، بستگی دارد . و هر چقدر فاصله سنگ فیروزه به کار رفته کمتر و منظم تر باشد قیمت نیز بالاتر است .

آجیل خوری مس و پرداز قطر ۳۰ سانتی متر

یکی از محصولات فاخر شهر اصفهان که نمایی زیبا از صنایع دستی ما را به نمایش می گذارد آجیل خوری مس و پرداز قطر ۳۰ سانتی متر ، می باشد . که از تلفیق هنر قلم زنی و فیروزه کوبی برای تولید این آجیل خوری  فیروزه کوب وام گرفته شده است . که خلق آثار زیبا و ماندگار کرده است . آجیل خوری مس و پرداز قطر ۳۰ سانتی متر که در کاربردهای مختلف می توان از آن بهره برد ، که شامل :

 • جهت مصرف و پذیرایی در مراسم های مختلف
 • جهت دکوری در منزل و بوفه
 • جهت تزئین در محل کار
 • جهت تهیه جهیزیه

خرید ظروف مس و پرداز

آجیل خوری مس و پرداز که از کاربردی ترین ظروف مسی محسوب می شود . و زیبایی را می توان در آجیل خوری مسی و پرداز مشاهده نمود . که نتیجه خلاقیت هنرمندانه ی ، استادکاران اصفهانی می باشد . که سبک خاصی از نقاشی میناکاری شده به نام پرداز را بر روی آجیل خوری پیدا کرده اند . خرید ظروف مس و پرداز ، می تواند رضایت کامل از خرید را برای شما به ارمغان بیاورد . بر روی آجیل خوری مس و پرداز ، از نقوش مینا سنتی و اصیل که ریشه در تاریخ کهن ایران دارد ، به کار رفته است که چشم هر بیننده را به خود جلب می کند . خرید ظروف مس و پرداز دارای دوام بالایی محصول می باشد .

فروش کاسه و بشقاب فیروزه کوبی

فروش کاسه و بشقاب فیروزه کوبی ، که از طرف ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی در نظر گرفته شده است . می تواند هدیه ماندگاری برای عزیزانتان باشد . حتی می تواند بر روی میز و در دکوراسیون منزل از آن بهره ببرید . و به دلیل تلفیق مس در کنار سنگ های فیروزه و آبی می تواند حس آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد . روی بدنه خارجی کاسه ، فیروزه ها نشانده شده است و در لبه خارجی بشقاب نیز فیروزه کوبی شده است . که نمای زیبایی را به کاسه و بشقاب بخشیده است . کاسه و بشقاب فیروزه کوبی می تواند زینت بخش سفره های ما باشد . جلوه ای زیبا و چشم نوازی از صنایع دستی را در کنار سفره های سنتی خود داشته باشیم .

ست تنگ و گیلاس فیروزه کوب مسی

ظروف فیروزه کوبی دارای این قابلیت می باشد که می توان آن را با دکوراسیون های مختلف هماهنگ نمود . که نمونه بارز آن استفاده از ست تنگ و گیلاس فیروزه کوب مسی می باشد که به دلیل رنگ هارمونی می تواند دکوراسیون منزل را زیباتر کند . آرامش را به فضا ببخشد . از سوغاتی های گرانبهایی که می توانید از شهر اصفهان با خود داشته باشید . تنگ و گیلاس فیروزه کوب می باشد . که دارای شکل ظاهری زیبا و جذاب است . ست تنگ و گیلاس فیروزه کوبی مسی یکی از زیباترین و مثال زدنی ترین محصولات ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی محسوب می شود . که چشم هر بینند را به خود جلب می نماید .

جام شربت خوری فیروزه کوب کوچک

جام شربت خوری فیروزه کوب کوچک ، که یکی دیگر از صنایع دستی شهر اصفهان محبسوب می شود . جنبه تزئینی دارد . و استفاده از جام شربت خوری فیروزه کوب کوچک در دکوراسیون منزل نمایی زیبا و جلوه بسیار خاصی را به فضای منزل می دهد . یکی از انواع فیروزه کوبی که جلوه نو به فضا می دهد شربت خوری فیروزه کوبی شده می باشد . که می توان برای نوشیدنی ها نیز از آن بهره برد . مزیت که این شربت خوری فیروزه کوبی نسبت به دیگر جنس ها دارد که در معرض شکستگی قرار نمی گیرد . جام شربت خوری فیروزه کوب کوچک هدیه گرانبهایی برای عزیزانتان می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ظروف فیروزه

خرید اینترنتی انواع ظروف فیروزه کوب نیشابوری

ظروف فیروزه نیشابور در بازارهای داخلی و خارجی مورد استقبال زیادی واقع شده است و …

کانال تلگرام