صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / سفره یلدا با ظروف مسی / شیک ترین سفره یلدا با ظروف مسی در سال ۹۸
سفره یلدا با ظروف مسی

شیک ترین سفره یلدا با ظروف مسی در سال ۹۸

یلدا بهانه ای برای دورهمی های خانوادگی و صمیمانه است. و گذارندن ساعتی در کنار هم بودن و قدر با هم بودن و لحظات را دانستن . به پیروی از این آیین کهن ما به شما شیک ترین سفره یلدا با ظروف مسی در سال ۹۸ ، را معرفی می کنم. سفره یلدا با ظروف مسی می تواند به شما کمک کند که شیک ترین سفره یلدا را تجربه نمایید . شما می توانید از طریق این سایت به صورت عمده ثبت سفارش نمایید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید .

ایده خلاقانه برای تزیین پشمک شب یلدا

شب یلدا که بلندترین شب سال محسوب می شود . ایرانیان برای این شب برنامه ریزی می کنند که به بهترین نحو برگزار کنند . و از آن شب به بعد طول روز بیشتر و طول شب کوتاه تر می شود . یکی از تزیینات سفره شب یلدا ، استفاده از پشمک بر سر سفره می باشد . ایده خلاقانه برای تزیین پشمک شب یلدا را می توانید ببینید . تزیین پشمک شب یلدا از تنوع بالایی برخوردار است . علاوه بر تزیین پشمک ، ظروفی که انتخاب می شود نیزمهم می باشد. اقتضای یک  جشن سنتی و ایرانی یلدا استفاده از ظروف سنتی و اصیل می باشد که کامل کننده این جشن می باشد . پس پیشنهاد ما به شما سفره یلدا با ظروف مسی می باشد .

تزیین هندوانه و میوه شب یلدا

یلدا ، شب به یادمانی در سال می باشد . که در بین ایرانیان از اهمیت ویژه برخوردار است . تا بتوانند به زیبایی تمام این شب را در کنار بزرگان و عزیزان خود جشن بگیرند . خانم های خانه دار با سلیقه تمام از قبل برای این شب برنامه ریزی می کنند و به تزیین هندوانه و میوه شب یلدا به زیبایی تمام می پردازند . تزیین میوه شب یلدا نیاز به ظرافت و دقت بالا دارد . تا بتوان چیدمان زیبایی را رقم بزند . در کنار میوه آرایی انتخاب ظروف بر سر سفره نیز اهمیت بالایی دارد . در کنار آیین سنتی یلدا ، استفاده از ظروف سنتی و اصیل می تواند شکل زیبا و متمایزی را به سفره ما بدهد و سفره یلدا با ظروف مسی انتخاب خیلی خوب و تحول زیبا می باشد .

کارهای نمدی شب یلدا

از جمله تزیینات سفره  شب یلدا کارهای نمدی و گیفت ها می باشد که نسبت به جشن های دارای نمادهایی متفاوت می باشد . کارهای نمدی شب یلدا شامل هندوانه و نمادهای مادربزرگ و پدربزرگ به زیبایی تمام طراحی و ساخته می شود . تزیینات شب یلدا با نمد در جایگاه خود به زیبایی سفره شب یلدا کمک شایانی می کند . و حتی می تواند یادگاری ماندگاری برای بچه ها باشد . استفاده از کارهای نمدی شب یلدا یکی از ایده های جالب می باشد که در چند سال اخیر رایج شده است . در کنار تزیینات شب یلدا با نمد ، تزیین سفره یلدا با ظروف مسی نیز زیبایی سفره را دوچندان می کند .

چیدمان میز یلدا

شب یلدا یکی از آیین های قدیمی و پابرجا در بین ایرانیان می باشد . که هر ساله در شب آخر پاییز جشن گرفته می شود . ایرانیان با انواع میوه های ، تنقلات ، شیرینی و دورهمی به استقبال این شب می روند . چیدمان میز یلدا خود را طوری انجام دهید که فضای صمیمی و گرمی را برای شما و عزیزانتان ایجاد کند. در چیدن میز یلدا از رنگ های گرم استفاده کنید . که نمونه بارز آن استفاده از ظروف مسی می باشد به دلیل سرخی و براقیت جلوه زیبا و متمایزی به چیدمان میز یلدا شما می دهد . سفره یلدا با ظروف مسی و قرار دادن انواع میوه و تنقلات می تواند خاطره انگیزترین سفره شب یلدا را برای شما رقم بزند .  انواع ظروف مسی مخصوص سفره شب یلدا شامل :

  • سرویس انارخوری
  • سرویس چای خوری
  • سرویس پذیرایی ( میوه خوری ، شکلات خوری ، آجیل خوری)

جدیدترین مدل تزیین سفره شب یلدا ۹۸

جدیدترین مدل تزیین سفره شب یلدا ۹۸ ، را از طریق این سایت دنبال نمایید . جدیدترین مدل سفره شب یلدا که به زیبایی تمام چیدمان شده است . دارای نمادهای سنتی و اصیل می باشد .  اگر قصد دارید سفره شب یلدای امسال تان متمایزتر از سالهای قبل باشد . و خاطره انگیزترین سفره شب یلدا را در سال ۹۸ پهن نمایید . پیشنهاد ما به شما سفره یلدا با ظروف مسی را تجربه نمایید . ظروف سنتی با نقش و نگارهای اصیل و ایرانی در کنار ظروف مدرن و امروزی می تواند سفره زیبا و به یادماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام