صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی آشپزخانه / قابلمه های مسی فروشی در انواع مختلف / قابلمه های مسی فروشی | قابلمه های مسی فروشی در انواع مختلف
قابلمه های مسی فروشی در انواع مختلف

قابلمه های مسی فروشی | قابلمه های مسی فروشی در انواع مختلف

قابلمه های مسی فروشی در انواع مختلف به بازار عرضه شده است که ذائفه و تقاضای هر مشتری را بین انواع سایزها برآورده کند . شما (عمده فروش ظروف مسی ، فروشگاه لوازم خانگی ، صنایع دستی و ….) می توانید انواع مختلف قابلمه ها ی مسی فروشی را در هر سایز و ست های مختلف خریداری نمایید و از فواید پخت در این ظروف بهره مند شوید. قابلمه های مسی فروشی دارای ضخامت قابل قبول مس می باشد . و دارای طول عمر بالاتر می باشد .

قابلمه های مسی فروشی

قابلمه های مسی فروشی این فروشگاه اینترنتی دارای تنوع بالای سایزی و ست های مختلف می باشد .که در انواع دسته دار ، بی دسته ، دیگچه و دیگ عرضه شده است. و دارای زیبایی خاصی بوده است و انواع قلم زنی بر روی آن حکاکی شده است که زیبایی این قابلمه های مسی را دوچندان کرده است. و به صورت چکش کاری شده می باشد که اصالت خاصی را به این ظروف بخشیده است. شما می توانید علاوه بر زیبایی ظاهری که این قابلمه های فروش دارد از فواید این ظروف در جهت سلامتی خانواده خود استفاده نمایید .

عوامل تعیین کننده قیمت قابلمه های مسی

عوامل تعیین کننده قیمت قابلمه های مسی ، متنوع می باشد . قابلمه های مسی به صورت کیلویی به فروش می رسد که اولین عامل تعیین کننده این ظروف قیمت جهانی مس می باشد . که شامل موارد ذیل می باشد :

  1. به نوع ساخت قابلمه های مسی بستگی دارد (ماشینی ، چکش کاری ، نیمه چکش کاری)
  2. کیفیت ساخت (چکش کاری ، قلمزنی و ….)
  3. به کیفیت و جنس قلع اندود نیز بستگی دارد.

نوع ساخت قابلمه های مسی

نوع ساخت قابلمه های مسی با هم متفارت است ، هر شهری می تواند طراحی منحصربه فرد و خاصی آن شهر باشد ، که دارای ویژگی های ظاهری می باشد که شما می توانید با اطلاع از این ویژگی های به تمایز این ظروف پی ببرید. که شامل موارد ذیل می باشد:

  • قابلمه های مسی ماشینی ( خم کاری کاملا توسط ماشین انجام می شود . خطوط موازی بر روی ظروف دیده می شود . اثری از جای چکش کاری بر روی این ظروف دیده نمی شود . قیمت آن نسبت به مدل چکش کاری و نیمه چکش کاری پایین تر بوده است . )
  • قابلمه مسی چکش کاری (نوع قدیمی از ظروف مسی محسوب می شود . بافت سنتی ظروف را حفظ می کند . تمام مراحل تولید به وسیله دست انجام می شود . تعداد چکش کاری بر روی ظروف بالا بوده است . قیمت این ظروف بالا بوده است . )
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام