صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی زنجان / فروشگاه ظروف مسی زنجان با متنوع ترین طرح ها / فروشگاه ظروف مسی زنجان | فروشگاه ظروف مسی زنجان با متنوع ترین طرح ها
فروشگاه ظروف مسی زنجان با متنوع ترین طرح ها

فروشگاه ظروف مسی زنجان | فروشگاه ظروف مسی زنجان با متنوع ترین طرح ها

فروشگاه ظروف مسی زنجان با متنوع ترین طرح ها در راستای هدف والای خود که رضایت مشتریان می باشد به عرضه انواع ظروف مسی با بالاترین کیفیت پرداخته است . که این فروشگاه ظروف مسی زنجان دارای پیشینه درخشان در عرضه انواع ظروف مسی می باشد . ظروف مسی دارای کاربردهای مختلف می باشد و شما می توانید برای رفع نیاز در منزل و محل کار و هدیه برای عزیزانتان به کار ببرید . و حتی می توان برای تهیه جهیزیه نیز استفاده نمایید .

ظروف مسی دست ساز

همان طور که متذکر شدیم تولید ظروف مسی دارای سه دسته است . که شامل ظروف مسی نیمه ماشینی و ماشینی و ظروف مسی دست ساز و اصلی می باشد . که در اینجا شما را با ظروف مسی دست ساز که یکی از مثال زدنی ترین ظروف مسی می باشد آشنا می کنیم . تمام مراحل تولید آن توسط هنرمندان و استادکاران با ذوق کشورمان ساخته می شود و از تقارن کامل برخوردار نمی باشد . و جای لحیم بر روی ظروف به وضوح دیده می شود . و دارای چکش کاری بالایی بر روی دیوار خارجی ظرف مسی می باشد . رنگ ظروف مسی اصل سرخ براق می باشد . که فروشگاه ظروف مسی زنجان به عرضه انواع ظروف مسی دست ساز می پردازد . تا اصالت را در ظروف مسی خود حفظ نماید . نمایی زیبا از صنایع دستی را می تو ان در ظروف مسی اصل مشاهده کنید .

چه غذاهایی را نباید در ظروف مسی پخت

از دیگاه طب سنتی ظروف که مناسب برای پخت غذا می باشند ظروف سنگی و لعابی و سفالی می باشد و از دیگاه بوعلی سینا ظروف مسی ، مناسب ترین ظروف برای پخت غذا می باشد . به دلیل اینکه حرارت بیشتر در ظروف مسی نسبت به ظروف فلزی دیگر نگهداری می شود و این باعث جا افتادن و خوش طعم شدن غذا می شود . و مس عاملی مهمی در جذب آهن بدن می باشد و از کم خونی جلوگیری می کند . اما باید در استفاده از ظروف مسی نکاتی را رعایت کرد تا هم بتوانید به مدت طولانی از این ظروف استفاده نمایید و از فوایدی که برای سلامتی دارد به نحو احسن استفاده نمایید . یکی از این نکات که باید رعایت شود این است که چه غذاهایی را نباید در ظروف مسی پخت ؟

  • غذاهای ترش
  • غذاهای اسیدی
  • گوجه‌فرنگی
  • آلو
  • چغندر
  • جوشانیدن سرکه، آب نارنج

راه های تشخیص ظروف مسی اصل و تقلبی

با روی کار آمدن دوباره ظروف مسی عده ای از سود جویان برای جذب منافع خود ظروف تقلبی را وارد بازار کردند . این ظروف از آلیاژی از فلز مس و برنج به نسبت یک به دو تشکیل شده است. بیشتر ظروف مسی اصل سرخ براق می باشد . در مقابل ظروف مسی تقلبی به دلیل ناخالصی به رنگ زرد و مات می باشد . پس پیشنهاد ما به شما دوستداران ظروف مسی این می باشد که برای خرید ظروف مسی به مراکز و فروشگاه معتبر مراجعه نمایید . و راه های تشخیص ظروف مسی اصل و تقلبی را نیز بشناسید یا تا حد امکان ازافراد باتجربه کمک بگیرید. فروشگاه ظروف مسی زنجان در این راستا به عرضه انواع ظروف مسی اصل پرداخته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ریاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136849346
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
کانال تلگرام